• 0 Mijn Kazou

    Het ingegeven wachtwoord is fout, of er werd geen profiel met het opgegeven e-mailadres teruggevonden. Probeer opnieuw of klik op 'Wachtwoord vergeten?'.


    Loading...
    uitloggen
  • Terug naar homepagina

    Luilekkeren in Lanaken

    Toevoegen
    favorieten
    Beheer
    favorieten

    Bij welk kind wil je deze favoriet bewaren?

    Kies ...

    Lanaken (België)

    tot en met

    Geboortejaar: 2018 tot 2019

    Opstapplaats(en): Gent

     € 171

    niet-CM-ledenprijs € 271

    Boek nu

    Kazou Oost-Vlaanderen

    Troeven

    • blotevoetenpad
    • koekjes bakken
    • zwemmen
    • waterburcht
    • speeltuin op het domein
    • avontuur
    • boerderij
    • koken

    Tijdens jouw vakantie op domein Pietersheim in Lanaken valt heel wat plezier te beleven!

    Het domein ligt midden in grote bossen en tussen de groene velden. Ravotten kan je op de speeltuin en in het kabouterbos. En voor de avonturiers onder ons is er ook genoeg te doen: je bezoekt een eeuwenoude waterburcht en verkent de vrije natuur op het blotevoetenpad in Zutendaal!

    Verfrissing zoek je in het stedelijk zwembad Sportoase. Met de opblaasbare springkastelen op het water wordt het pas echt een zwemfestijn! En als je daarna honger hebt gekregen, kan je smullen van je zelfgebakken koekjes.

    Wat wil je nog meer? Kom zeker af!

    Verblijf

    Domein Pietersheim
    Neerharenweg 12
    3620 Lanaken
    België
    Ga naar de website

    Op deze vakantie ben je een week te gast in een vakantieverblijf dat naast een kinderboerderij ligt. Elke 3- of 4-persoonskamer heeft een douche en toilet.

    Het verblijf beschikt over een kleine stripbibliotheek, een grote speeltuin en ligt tevens aan de rand van Nationaal Park Hoge Kempen.

    Post krijgen op vakantie is altijd leuk!

    Vermeld onder de naam van het centrum en boven het adres duidelijk de naam van de deelnemer en daaronder je Kazouregio.

    Tip: verstuur tijdig je brief of kaartje.

    Vertrek en Aankomst

    Vertrek
    maandag 24 augustus

    Gent
    Toon info

    Aankomst
    vrijdag 28 augustus

    Gent

    Contact

    Heb je een dringende vraag omtrent de informatie die je op deze pagina vindt? Aarzel dan niet om ons te contacteren!
    Loading...